Jdi na obsah Jdi na menu
 


KarelObrazek

Kája je koník paní Machové. Je to hnědák s malou hvězdičku a je moc hodný a spolehlivý valach. Učí se na něm jezdit hlavně začátečníci. Nechá si hodně věcí líbit, ale někdy je k nepoznání, třeba když se mu špatně dají chrániče na zadní nohy nebo je něco neznámého v jeho blízkosti.

Uno Rapido

Unýsek, to je bývalý dostihák. Má tmavě hnědou barvu. Je to dobrý skokan a dokáže se taky hodně rozběhnout a je pak k nezastavení... Je to moc hodný a přátelský koník. Patří paní ObrazekMachové

PomlázkaObrazek

To je moje oblíbená kobylka. Ryzka s podkolenkami na pravé přední a zadní a lysinkou. Patří paní veterinářce Máchové. Moc ráda na ní jezdím. Hezky skáče a ráda se na skok pořádně rozběhne a odrazí se s pořádnou rezervou. Takže jsou to pak obrovské skoky! Je to občas nebezpečné, takže není pro začátečníky. Je docela nedůvěřivá k neznámým lidem a tak se brání, ale oni si myslí že útočí... Je to prostě frajerka!

Jasný PrincObrazek

Princ je ryzák a největší oblíbenec Verči. Má na zadních nohách ,,poklek", takže se občas na sněhu nebo bahně klouže. Ale je to velký bojovník a nic nevzdává. Není divu že s ním David závodil a Princ dobře skáče. Patří paní Machové. Moc hodnej a je mazel.

PupalkaObrazek

Pupalka je asi 16-ti letá kobylka. Měla v dubnu 2006 kobylku Caramelku a čeká na červen 2007 další hříbě se Sylvánem. Má tmavě hnědou barvu. Je to moc hodná a pohodlná kobylka na ježdění na jízdárně i na vyjížďce. Občas se trochu vztekala když jsme jí odvedly hříbátko. Teď už je v pohodě. Na fotce je s Caramelkou když byla ještě maličká. Patří paní Kaizlerové.

Sylván EclipseObrazek

Sylván je náš hřebeček v současné době už není ve stáji ale v Lužanech. Je to syn od Pomlázky. Je jí hodně podobný, má lysinku a podkolenky na všech čtyřech. Rád se předvání před kobylama. Nedávno je obsednutý, tak se učí pěkně chodit, na jízdárně i skákat. Jinak má hodně energie, ale to je prostě hřebeček no... Je jinak přátelský k lidem a mezi koňmi se nejvíce vyřádí s Yorkem. Patří paní veterinářce Máchové. Momentálně už není ve stáji.

ExtessyObrazek

Extessy je asi roční mladá kobylka. Má tmavě hnědou barvu a je to pěkná uličnice. Mezi kobylami se nejvíc drží s Caramelkou. Měly jednu dobu společný box. Rády spolu běhají a taky utíkají, honí se po výhěhu a různě se navzájem zlobí. Patří Martině Dragounové. Moc ještě nechce poslouchat, ale musí se učit.

Čakra Obrazek

Čaky je pěkná mladá bělka, přišla do stáje poměrně nedávno. Stála dřív taky v Labouni. Je moc přátelská ke koním i k lidem. Zamiloval se do ní Uno i Princ ♥.

CaramelaObrazek

Caramelka se narodila 21.dubna 2006 Pupalce s pomocí Davida. Má tmavě hnědou barvu jako Pupalka. Nejvíc se kamarádí s Extessy, společně vymýšlejí lumpárny. Patří paní Kaizlerové.

London

London je starší pán. Přišel do stáje společně s Yorkem. Má tmavě hnědou barvu a celkem klidnou povahu. Patří Šídlovým. Fotka bude.

YorkObrazek

Yorkovi je asi 15, ale pořád má dost energie, aby nám zdrhal po celé pastvině s ostatními... :D Většinou vymýšlel hlouposti se Sylvánem. Jinak se drží s Londonem a ostatními. Má rezavou barvu s lysinkou na hlavě. Patří taky Šídlovým. Na fotce je se Sylvánem. Jsou si docela podobní.